Komfortowa jazda w stylowym aucie

Komfortowa jazda w stylowym aucie

Niezwykła linia ekskluzywnego auta budzi zachwyt i sprawia, że jazda nim jest bardzo komfortowa. Co ciekawe, większość z nas może sobie- pozwolić na podróż w najwyższej klasie. W jaki sposób?! Wystarczy, że zapoznacie się Państwo z ofertą, którą specjalnie stworzyliśmy dla naszych klientów!

Dlaczego w ogóle rozpoczęliśmy swoją działalność?

, pogrubienie tekstu

Jako firma z wieloletnim stażem, znacznie łatwiej jest nam odpowiedzieć i przewidzieć osobiste preferencje klientów. W przeciwieństwie do konkurencji, stawiamy na jakość, przejrzystość w działaniu oraz różnorodność w wyborze. jeśli do tego dodamy także miłość do motoryzacji, a zwłaszcza do pojazdów eleganckich o najwyższym standardzie….To zdecydowanie nie pozostaje Wam nic innego, jak już teraz przekonać się i przetestować wysoką jakość naszych usług!

Słów kilka o nas…

, pogrubienie tekstu

Najprościej przedstawić nas szerokiej publiczności, jako wypożyczalnia aut luksusowych. Zakulisowo jednak możemy dodać: pasjonaci motoryzacji, miłośnicy stylowych detali, zwolennicy pięknych aut o najwyższej jakości.
Zajmujemy się udostępnianiem samochodów klientom, którzy chcą podróżować w naprawdę świetnym, eleganckim stylu. Nasze auta są przekazywane w Państwa ręce nie tylko na tygodnie, czy dni, ale i także na godziny. Przedstawiona przez nas, szeroka oferta, obejmuje wszystkie, z wymienionych wariantów.
W swoich szeregach mamy pojazdy i limuzyny uznanych, światowych marek. Jako prawdziwi fanatycy pięknego wnętrza, ze szczególną dbałością pielęgnujemy nasze luksusowe auta. Znajdą Państwo tu zadbane tapicerki oraz wypielęgnowane kokpity.

Kto może skorzystać z naszej oferty…

, pogrubienie tekstu

Naszym klientem może zostać tak naprawdę każdy. Jesteśmy zarówno dla osób, którzy, tak jak my, lubią komfort podczas jazdy. Jak i dla tych, którzy po prostu chcą się przemieścić szybko w wybrane miejsce. Polecamy się szczególnie osobom, które są w delegacji, albo przylatują właśnie do Polski. Uwaga, posiadamy również ofertę skierowaną dla anglojęzycznych podróżujących!

Wypożyczane przez nas samochody z powodzeniem prezentować się będą wszędzie tam, gdzie liczy się dobre, pierwsze wrażenie. Zatem bankiety, hotele, restauracje to nasza codzienność. Być może w takim eleganckim aucie nie jeden z Panów zapragnie porzucić swój kawalerski stan, a finalnie udać się nim także do ślubu. Możliwości jest bardzo wiele. Ponadto wiele Pań rezerwuje nasze limuzyny na wieczory panieńskie…..

System działania rezerwacji

, pogrubienie tekstu

By skorzystać z naszej oferty trzeba posiadać ważne prawo jazdy i być pełnoletnim. Gdy te dwa warunki są spełnione, reszta to już przysłowiowy pikuś. Tworzymy profil klienta w systemie, wybieramy odpowiedni dla nas termin i rezerwuje auto. Dopełniamy formalności, przelewamy pieniądze na konto bankowe i ustalamy szczegóły przekazania samochodu. I….wyruszamy w szeroki świat!