Zalety posiadania strony firmowej

Zalety posiadania strony firmowej

Strona internetowa dla firmy jest nie tylko obecnie najtańszą formą reklamy, ale również możliwością dotarcia do klientów na całym świecie przez 24 godziny na dobę. Posiadanie strony internetowej opartej o system CMS, pozwala na samodzielne jej prowadzenie, dodawanie, modyfikację i usuwanie tekstu i grafiki poprzez panel administracyjny. System CMS pozwala również na samodzielne przesyłanie i umieszczanie na stronie WWW dokumentów i plików.

Każda witryna internetowa jest tworzona indywidualnie. Moje prace są różnorodne kolorystycznie,wykonane z dużą dbałością o detale oraz intuicyjne w obsłudze dla użytkownika. Największym zainteresowaniem klientów cieszą się strony internetowe oparte o systemy CMS, pozwalające samodzielnie administrować własną witryną.

Atrakcyjne ceny, stała opieka, niskie koszty aktualizacji oraz możliwość zamówienia własnej strony WWW razem z bezpłatnym serwerem i domeną w pierwszym roku użytkowania są ciekawą propozycją dla każdej firmy dbającej o swój wizerunek. Podczas tworzenia strony Klient ma cały czas wgląd w postęp prac.Strony wykonywane są w sposób modułowy, pozwalający na dokonywanie zmian ich funkcji oraz dostosowanie do aktualnych potrzeb.

CMS – system zarządzania treścią (ang. Content Management System) jest to aplikacja pozwalająca na proste, szybkie zarządzanie treścią strony za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Podstawową zaletą systemu jest możliwość wprowadzania zmian w treści strony przez osoby nieznające programowania – edycja odbywa się w oknie przypominającym edytor tekstu.

Zalety posiadania systemu zarządzania treścią:

  • samodzielna edycja treści, danych i grafiki w serwisie, z możliwością nadania użytkownikom różnych poziomów uprawnień;
  • prosta obsługa, umożliwiająca dokonywanie zmian nawet przez osoby nie posiadające wiedzy z zakresu programowania;
  • szybka aktualizacja strony, pozwalająca na skuteczne dostosowanie do potrzeb;
  • pełna kontrola prezentowanej treści;
  • modułowa budowa systemu pozwala na zastosowanie tylko potrzebnych elementów, a dzięki temu na obniżenie kosztów wdrożenia;
  • ograniczenie kosztów związanych z utrzymaniem i aktualizacją serwisu.
  • działanie systemu oparte jest o przeglądarkę internetową, za pomocą intuicyjnego w obsłudze panelu sterowania.